KRUPA BOLJA OD ZVIJEZDE 09

Danas su odigrane još tri utakmice 30. kola Premijer lige BiH, osim remija Zrinjskog i Radnika (1:1) pobjede su upisali Široki Brijeg nad Slobodom (4:0), te Krupa nad Zvijezdom (2:0).

Široki je od početka duela imao inicijativu protiv Slobode, ali je Sloboda u prvih 20 minuta bila nešto opasnija momčad i stvorila najbolju priliku u 18. minuti preko Vidovića, čiji je šut otišao pored gola. Već dva minuta kasnije uslijedila je kazna kada je golman Slobode, Vukliš, napravio veliku pogrešku koju je iskoristio Jurić i pogodio za 1:0.

To je bio jedini pogodak u prvom poluvremenu, da bi u nastavku utakmice Široki potpuno ‘razmontirao’ ekipu Slobode.

Igrala se 54. minuta kada je Jurić svojim drugim pogotkom na utakmici udvostručio prednost Širokog na 2:0, a samo dvije minute kasnije Marković postigao treći gol za domaćine.

U 68. minuti susreta Široki stiže i do četvrtog kola, a njega je postigao Brandao za konačan rezultat meča.

Pobjedu i to zasluženu upisala je i Krupa koja je bolju igru krunisala i sigurnom pobjedom od 2:0 protiv Zvijezde.

Golove za pobjedu Krupe postigli su Puzigaća u 47. minuti iz penala, da bi konačan rezultat 2:0 postigao Babić sredinom drugog poluvremena, tačnije u 64. minuti.

Izvor: SportDC