U srijedu godišnji remont TS Priboj, bez struje oko 1.300 korisnika

Radio SIM
LIVE

Radnici „Elektro-Bijeljine“ izvešće u srijedu, 24. juna 2026. godine, radove na godišnjem remontu trafostanice 35/10 kV „Priboj“ i pripadajućih dalekovoda „Priboj“, „Potraš“, „Peljave“ i „Kolobara“.

Planirani remont biće realizovan u periodu od 9 do 17 časova, a tokom izvođenja radova bez električne energije ostaće oko 1.300 korisnika na području opštine Lopare.

Prekid u snabdijevanju električnom energijom obuhvatiće naseljena mjesta Priboj, Peljave, Podgora, Potraš, Lipovica Brijest, Završje i Mumbašići.

Iz „Elektro-Bijeljine“ mole građane za razumijevanje i strpljenje, ističući da su planirani radovi neophodni za unapređenje pouzdanosti i stabilnosti sistema distribucije električne energije.

Moja Bijeljina

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber, Tiktok

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

error: Sav sadržaj je vlasništvo portala MOJABIJELJINA.com !!