POČEO KOŠARKAŠKI KAMP U DVOROVIMA

Radio SIM
LIVE

U Dvorovima je svečano otvoren Košarkaški kamp u okviru projekta „Ljetna škola sporta Republike Srpske“, koji Ministarstvo porodice, omladine i sporta Republike Srpske realizuje u saradnji sa Košarkaškim savezom Republike Srpske.

Na kampu učestvuje 30 dječaka i djevojčica rođenih 2011. godine, koji su selektirani iz košarkaških klubova širom Republike Srpske. Učešće na kampu je u potpunosti besplatno, a mladim košarkašima i košarkašicama pružena je prilika da usavršavaju svoje vještine i stiču nova iskustva kroz rad sa stručnim trenerima.

Kamp je svečano otvorio potpredsjednik Košarkaškog saveza Republike Srpske Aleksandar Đurđević, koji je učesnicima poželio uspješan rad, sticanje novih znanja, sportskih vještina i novih prijateljstava.

Prisutne su pozdravili i generalni sekretar Košarkaškog saveza Republike Srpske Bogdan Stanojević, kao i Jadranka Trkulja, nekadašnja reprezentativka Jugoslavije, tim menadžer ženske košarkaške reprezentacije Srbije i saradnik Košarkaškog saveza Republike Srpske.

Kamp predstavlja značajan segment razvoja omladinske košarke i priliku da mladi sportisti rade sa stručnim trenerima, usavršavaju svoje vještine i stiču dragocjena iskustva u sportskom i vaspitnom okruženju.

Zahvaljujemo Ministarstvu porodice, omladine i sporta Republike Srpske na kontinuiranoj podršci razvoju sporta i mladih, kao i svima koji doprinose uspješnoj realizaciji ovog značajnog projekta.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber, Tiktok

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

error: Sav sadržaj je vlasništvo portala MOJABIJELJINA.com !!