Zvijezda demolirala Jedinstvo (foto)

U jučerašnjoj utakmici 28. kola prve M:tel lige Republike Srpske, tim iz Etno sela Stanišići “demolirao” je ekipu Jedinstva iz Brčkog rezultatom 7:0.

Od starta utakmice vidjela se dominacija igrača iz Etno sela Stanišići, a već u 24. minuti susreta krenula je goleada. Prvo je pogodio Nikolić, u 27. minuti Stjepanović dok je Rakić u 44. minuti susreta pogodio za 3:0 i konačan rezultat prvog poluvremena.

Nakon pauze, nije se dugo čekalo da se zatrese mreža golmana Jedinstva Vukadinovića. U 57. minuti susreta siguran je bio Tojčić za 4:0, a drugi gol za ekipu Zvijezde 09 pogodio je Rakić u 69. minuti susreta i velikih 5:0 za Zvijezdu 09.

U 75. minuti susreta Tojčić pogađa svoj drugi gol za ekipu Zvijezde, a Stjepanović u 87. minuti za konačnih 7:0 za ekipu iz Etno sela Stanišići.

Izvor: mojabijeljina.com