Zvijezda 09 zabilježila pobjedu i preselila se u gornji dio tabele (foto)

Izabranici trenera Mladena Obrenovića danas su zabilježili veoma bitnu pobjedu protiv ekipe Tekstilca iz Dervente. Rezultat utakmice bio je 2:1 za ekipu Zvijezde 09.

Nakon utakmice trener Zvijezde 09 Mladen Obrenović dao je izjavu na naš sajt:

Naša ekipa je najopasnije u prekidima, što se pokazalo i u ovoj utakmici. Prvo poluvrijeme držali smo utkmicu pod kontrolom, dok smo u drugo poluvrijeme ušli bojažljivo. Umjesto da nastavimo u istom ritmu, mi smo se povukli, iskreno ne znam iz kojih razloga. Kao što se vidjeli nespretno smo primili gol, ali na kraju mogu da kažem da nas je i sreća pogledala, ali ono što volim da kažem, sreću treba zaslužiti.

Čestitam mojim momcima na pobjedi, a već sad se okrećemo narednoj utakmici, a to je derbi kola, Leotar – Zvijezda 09 – zaključio je Obrenović.