FK”Građanski” Bijeljina – FK “Tavna” Banjica 2 – 1 (foto)

VII kolo Prva opštinska liga Bijeljina – grupa Istok

FK”Građanski” Bijeljina – FK “Tavna” Banjica 2 – 1 (0-0)

U sedmom kolu, na domaćem terenu, smo ugostili fenjeraša na tabeli, ekipu FK “Tavna”. Igrom na terenu protivnička ekipa je pokazala da se nezasluženo nalaze na začelju tabele i nadamo se da će to i pokazati u nastavku prvenstva. U fervi korektnoj utakmici, naša ekipa se bolje snašla i iskoristila svoje prilike. Rezultat je mogao biti i veći, ali nekoliko izglednih prilika je otišlo u nepovrat. U prvom poluvremenu smo gledali igru između dva šesnaesterca, a prilika za pogodak gotovo da nije ni bilo. U nastavku stručni štab naše ekipe uvodi Rankića i tada naši napadači dobijaju više prostora u završnici napada. Prvu takvu priliku koristi Velibor Skočo, na asistenciju Aleksandra Kunovca (kojem je ovo sedma asistencija u ovoj sezoni). Nakon postignutog gola dolazi do malog pada u našoj igri i to gosti koriste, te poravnjavaju rezultat. Već u narednom napadu solo akcija najboljeg igrača jučerašnje utakmice, Aleksandra Kunovca i pogodak ua 2-1, što će se na kraju. Do kraja utakmice je bilo još prilika, ali su mreže mirovale. Za našu ekipu i nedelju su nastupili: