Derbi kola pripao ekipi RK Bijeljine (foto)

RK Bijeljina – RK Drina 33:29
Derbi 4 kola prve M:tel lige Republike Srpske u rukometu pripao je domacoj ekipi.

Prvo poluvrijeme ekipa Bijeljine koristi nesto losiju odbranu Drine i postize 20 golova za prvih 30 minuta.
Na poluvrijeme se otislo sa rezultatom 20:15.

Snimak utakmice možete pogledati ovde!

Drugo poluvrijeme domaci rukometasi sa igracem manje otvaraju serijom od 3:0 i odlaze na 8 golova razlike.

Izabranici trenera Golubovica u tim momentima pocinju da igraju organizovanije u odbrani prilaze ekipi Bijeljine na 2 gola razlike.

Najraspolozeni igraci u redovima gostiju su bili Miljan Vukojicic sa 9 postignutih golova i Stefan Mijatovic sa 6 golova koji je napravio puno problema ekipi Bijeljine na desnoj strani.

U ekipi Bijeljine najbolju utakmicu od dolaska u klub je pruzio Vladimir Cosic sa 6 postignutih golova i odlicnom igrom u odbrani.
Marinkovic Aleksandar je ponovo bio raspolozes sa 10 postignutih golova.
Bivsi reprezentativac Bosne i Hercegovine Bakir Buljugija je veceras postigao 8 golova i svojim iskustvom je ponovo pomogao ekipi Bijeljine da derbi kola rijese u svoju korist.

Mladen Stevanovic je postigao 3 gola i bio odlican u odbrani, Rankic 3, Zuza Milos 2, Lontos Nenad 1.

Sledece 5 kolo rukometasi Bijeljine putuju u Banja Luku gdje igraj protiv ekipe RK Mladost.