Vučić: Za nekoliko nedelja podneću ostavku

Radio SIM
LIVE
Foto: Tanjug

Za nekoliko dana podneću ostavku, poručio je na današnjem skupu “Srbija jedna porodica”, koji se održava na platou ispred Doma Narodne skupštine, predsjednik pomenute zemlje Aleksandar Vučić.

Poslednji put se obraćam kao predsednik pred ovolikim brojem ljudi. Za nekoliko nedelja ću podneti ostavku – rekao je on.

Poručio je kako je njegov prijedlog da se lista SNS na predstojećim izborima zove “Ujedinjena Srbija”.

– Hvala koalicionim partnerima koji su neretko bili uz nas, hvala što su bili uz nas i podizali Srbiju. Još nekoliko nedelja biću predsednik i onda podnosim ostavku. Rekao sam predsedniku SNS da ću na predstojećim izborima, ukoliko to budu želeli, zajedno sa vama pomoći da dobijemo narodno poverenje. Moj predlog, koji su prihvatili, jeste da se lista zove “Ujedinjena Srbija”. Verujem da ćemo da ih pobedimo ubedljivije nego ikada. Izaći ćemo sa tim kako ćemo dalje da pomažemo našem narodu ma gde god da živi. Pomilovaću mnoge ljude u narednom periodu, naše i njihove, jer su i oni naši, mi smo jedna porodica. Neću moći sve, ali sve one koji su iz neznanja, nehata, počinili neka dela – rekao je Vučić.

(GLAS SRPSKE)

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber, Tiktok

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

error: Sav sadržaj je vlasništvo portala MOJABIJELJINA.com !!