RADNIK UBJEDLJIV PROTIV KONJICA

U okviru 4.kola Premijer futsal lige Bosne i Hercegovine futsaleri Radnika su na domaćem parketu dočekali ekipu Futsal kluba Konjic.

Od početka utakmice domaćin je bio ofanzivan i prijetio iz svih pozicija i već u 2 minutu Radnik vodi 1:0 golom Mirka Marinkovića.

OVDE POGLEDAJTE SNIMAK VEČERAŠNJEG MEČA!

Arnautović uslijed viška spaja svoje saigrače na drugu stativu, a jedna takva situacija je bila i u 10. minutu kada Arnautović snažnom loptom spaja Rakića koji je iskontrolisao težak pas i pogodio mrežu golmana Romovića.

Ekipa Konjica je kada ima loptu pokušala da uzvrati taktikom protivnika i uvede golmana igrača u polje. Nije im se to baš isplatilo, Džombić ne presjekao pas i šutirao sa centra ali Graho ga povlači i dobija crveni karton.

Nije odustao domaćin da napada sa 5 igrača i kada je imao igrača više i to se isplatilo, ponovo asistira Arnautović, a Pavić lagano pogađa na drugoj stativi za 3:0.

Uspio je Konjic da napdne kvalitetno, Kožul upućuje šut ka golu Radnika, a lopta kači nekoga od domaćih igrača i vara golmana Ružičića za 3:1.

Drugo poluvrijeme je bilo čisto odrađivanje posla za ekipu Radnika jer su gotovo sve vrijeme napadali.m gdje su postigli još 5 pogodataka, a najljepši je dao Vladimir Džombić. Lijepo se namjestio na lijevu nogu i pogodio suprotne rašlje gola Konjica.

I kada glavni igrači za višak nisu u igri Radnik ovom taktikom stvara šanse, a jednu u go pretvara ponovo Rakić na asistenciju Miljkovića u minutu.

Mladi Mihajlo Trifković je dobio priliku sa klupe i odlično je iskoristio u minutu. Odigravao se još jedan napad sa viškom u kojem je Trifković pokazivao veliku sigurnost, nakon spuštene lopte u korner odlično je ušao iza leđa protivničke odbrane i pogodio sa 6 metara.

Ređali su se golovi kao na traci, a sledeći je postigao Marinković na asistenciju Pavića na drugu stativu za 7:1.