RADNIK-SITI SLAVIO U KOMŠIJSKOM DERBIJU

U dvanaestom kolu Prve futsal lige RS ekipa KMF “Radnik-Siti” je gostovala kod komšija iz Ugljevika. Utakmica je igrana u Sportskoj dvorani u Čeliću. Od samog starta Radnik je nametnuo svoj prepoznatljivi stil igre i već u prvom minutu dolazi u prednost. Cijelo prvo poluvrijeme ekipa Ugljevika je držala rezultatski priključak, pa se na odmor otišli pri rezultatu 3-3. U veoma zanimljivoj i na momente pregruboj utakmici, u drugom dijelu futsaleri iz Bijeljine ubacuju u brzinu više i utakmicu rješavaju u svoju korist, rezultat na kraju utakmice je bio 7-4.

Mirko Marinković je bio trostruki strelac, te zasluženo ponio epitet igrača utakmice, a pored njega u strelce su se upisali jos i golman Danijel Ružičić (dva pogotka), kapiten Cvijetin Cile Pavić i Miljan Odžaklić.
Treba napomenuti, kako smo pisali u toku protekle sedmice, da Radnik nastavlja sa forsiranjem svojih mladih snaga, te na ovoj utakmici šansu za igru je dobio i šesnaestogodišnji Mihailo Trifković, koji je budućnost kluba iz Bijeljine.
Ovom pobjedom Radnik je zadržao pet bidova prednosti ispred drugoplasiranog Leotara,te u narednom kolu na svom terenu dočekuje ekipu banjalučkog Borca.