RADNIK SAVLADAO ZVIJEZDU 09 U PRIJATELJSKOJ UTAKMICI

RADNIK – ZVIJEZDA 09 3:1

Fudbaleri Radnika pobjedom su otvorili seriju test utakmica za nastavak prvenstva u prvoj ligi Republike Srpske.

Na pomoćnom terenu sa vještačkom podlogom savladana je komšijska ekipa Zvijezda 09, rezultatom 3:1. Iako se radi o početku priprema, ekipa Radnika pružila je izuzetno dobru partiju.

OVDE pogledajte snimak utakmice Radnik – Zvijezda 09

Radnik je tokom svih 90 minuta kontrolisao utakmicu, bio bolji rival, stvarao prilike i na kraju sasvim zasluženo pobijedio. Ono što posebno može da raduje trenera Đurića, a i navijače Radnika je činjenica da su na visini zadatka bila zimska pojačanja.

Upravo su novajlije bili strijelci pogodaka , prvi je mrežu zatresao Marko Dedijer. Krilni fudbaler pristigao iz kraljevačke Sloge pogodio je sredinom prvog poluvremena. Drugi i treći pogodak djelo su Dušana Ristića, napadača koji je stigao iz Podrinja iz Janje. Konačan rezultat postavio je Ševkija Resić iz penala u samom finišu utakmice.