RADNIK I DALJE MELJE PROTIVNIKE

Odbojkaši Radnika večeras su zabilježili trinaestu pobjedu u nizu. Odbojkaši Modriče dobili su prvi set, a to je bio znak za buđenje domaće ekipe.

Već u drugom setu odbojkaši Radnika pokazuju svoj kvalitet i osvajaju set rezultatom 25:18.

U trećem setu slijedi totalna dominacija domaće ekipe, a ekipa Modriče osvojila je samo devet poena.

Gledaoci utakmice u dvorani, a i oni koji su pratili uživo preko Facebook stranice Moja Bijeljina vidjeli su u četvrtom setu kvalitet domaće ekipe i zasluženu pobjedu rezultatom 3:1.

U utorak odbojkaši Radnika dočekuju sarajevsku Bosnu u revanš utakmici 1/2 finala Kupa BiH. Ovo će biti prilika da Radnik ostvari četrnaestu pobjedu u nizu.

Direktan prenos meča koji se igra u utorak sa početkom od 17.30 minuta pratite na Facebook stranici Moja Bijeljina.