PANTERI NASTAVILI SA USPJESIMA

U periodu od 29. maja do 3. juna u Beogradu se održavaju Evropske otvorene školske igre u borilačkim vještinama. Na takmičenju u judou učestvovalo je 800 takmičara iz 10 zemalja.

Evropske medalje za judo klub “Panter”, školu i grad Bijeljinu osvojili su:

Teodora Trifković  osvojila je 1. mjesto, a Jovana i Goran Đurić 2. mjesto. Vasilije Hržić zauzeo je peto mjesto.

ODLIČNI REZULTATI U PODGORICI

U Podgorici, 27. i 28. maja održano je Prvenstvo Balkana za starije pionire i pionirke. Na takmičenju je učestvovalo 300 takmičara iz 10 zemalja.

Takmičar pantera Maksim Petrović ponio je titulu vicešampiona, pobjedivši takmičare iz Crne Gore, Bugarske i BiH. U finalu je izgubio od takmičara iz Rumunije.

Vera Pavličević osvojila je bronzanu medalju sa 4 pobjede nad predstavmicima iz Grčke, Albanije i Crne Gore i jednim porazom od Moldavke koja je nosila titulu šampiona.

Pored njih učestvovali su : Nikola Nešković, Vasilije i Milica Hržić.

“Uskoro nas očekuje takmičenje u Bukureštu (međunarodno) i Balkansko takmičenje za kadete u Makedoniji. Ponosni smo na naše takmičare i njihove ostavarene reruzltate”, ističu iz judo kluba “Panter” iz Bijeljine.