ODBOJKAŠI RADNIKA POBJEDILI AKTUELNE ŠAMPIONE BIH 3:1

U derbiju trećeg kola Premijer lige BIH u odbojci odbojkaši Radnika pobijedili su aktuelne šampione ekipu Kaknja rezultatom 3-1 u Kaknju.

Velika borba i sjajna odbojka je viđena u Kaknju. Prvi set su odbojkaši Radnika riješili ubedljivo rezultatom 25-17. Drugi set je bio pravi triler i nije bio za one sa slabim živcima. Vodili su Kakanjci 21-15, ali se odbojkaši Radnika nisu predavali.
Nakon 10 set lopti uspjeli su da dupliraju prednost i set okončaju rezultatom 33-31. U

trećem setu potpuna dominacija Kaknja i povratak u meč. Rezultat trećeg seta je bio 25-23 za Kakanj.
Četvrti set je prelomljen u korist Semberaca u drugoj polovini, prednost je bila nedostižna za domaće igrače. Sigurnih 25-20 za Radnik i veliko slavlje igrača.
Nažalost navijači Radnika će morati da sačekaju utakmicu na domaćem terenu još 15 dana, jer u sledećem kolu Radnik gostuje u Sarajevu ekipi Bosne.