
Zbog održavanja „Međunarodne biciklističke trke Beograd – Banja Luka 2026“ i prolaska takmičara kroz područje grada Bijeljine, u četvrtak, 23. aprila, doći će do privremene obustave saobraćaja na više putnih pravaca.
Kako je saopšteno iz Policijske uprave Bijeljina, saobraćaj će biti obustavljen u periodu od 13.00 časova pa do prolaska učesnika trke, i to na dionicama magistralnih puteva:
- M-I 104 od Graničnog prelaza Pavlovića most do Bijeljine (obilaznica oko grada),
- M-I 115 od Bijeljine prema Zvorniku.
Iz policije apeluju na građane da u navedenom vremenskom periodu koriste alternativne pravce kretanja, te da pokažu strpljenje i razumijevanje kako bi ova sportska manifestacija protekla bezbjedno i bez incidenata.
Međunarodna trka Beograd – Banja Luka svake godine okuplja veliki broj biciklista iz regiona i svijeta, a njen prolazak kroz Semberiju predstavlja značajan sportski događaj za ovaj kraj.
(Moja Bijeljina)




