FUTSALERI RADNIKA POBJEDNICI KUPA REPUBLIKE SRPSKE

Trofej Kupa Republike Srpske za futsalere pripao je za 2024. godinu fudbalerima Radnika, koji su u finalnom susretu u Bijeljini bili bolji od trebinjskog Akademca i pobijedili rezultatom 7:5 (4:1).

Pobjedničkom timu pehar i zlatne medalje uručio je Dejan Lukendić, generalni sekretar Fudbalskog saveza Republike Srpske. U polufinalnim duelima Radnik je bio bolji od ekipe Broda i slavio rezultatom 8:2, dok je Akademac savladao tim Tanga 2 sa 4:2.

Kao uvod seniorskom finalu odigrano je i finale juniorskog futsal Kupa Kupa Republike Srpske u kojem je banjalučki Borac poslije boljeg izvođenja penala rezultatom 5:4 pobijedio Ljubić iz Prnjavora. U regularnom tokus usreta rezultat je bio neriješen 1:1.

Radnik – Akademac           7:5 (4:1)

Sala Gimnazije „Filip Višnjić“ u Bijeljini. Gledalaca: 200. Sudije: Goran Ilić (Doboj), Darko Vukojević (Doboj). Žuti karton: P. Šešelj (Akademac). Strijelci: Pavlović u 1, S. Rakić u 4, Isanović u 15, N. Rakić u 15, Marinković u 22. i Arnautović u 28. i 32. minutu za Radnik, a Lojović u 15. i 23, Čečur u 29, Mandić u 31. i Aćimović u 36. minutu za Akademac.

RADNIK: Ružičić, Pavlović, Arnautović, Marinković, S. Rakić. Još su igrali: Bećirović, Jovanović, Grujičić, Trifković, Pavić, Arsenović, Miljković, Isanović, N. Rakić.