Bijeljinci prejaki za Mostar

FC MOSTAR – KMF RADNIK MD SHOP 4:6

U 12. kolu futsal prvenstva BiH, u Mostaru se snage odmjerili finalisti iz prošle sezone. U prvom dijelu sezone, u Bijeljini su ove ekipe remizirale, rezultat je bio 3-3. I ovaj susret je pokazao da su na terenu dvije najkvalitetnije futsal ekipe u Bosni i Hercegovini.

Domaćin je u prvom poluvremenu pokazao želju da se vrati na tron BH futsala, te je rezultat nakon prvih 20 minuta bio 4-2. Bijeljince je u igri držao Marinković, sa svoja dva pogotka.

U drugom poluvremenu druga slika na terenu. Igrači ekipe KMF “Radnik MD Shop” kak da su ubacili u brzinu više. Na teren kao da su izašli drugi igrači, te golovima Danijela Ružičića, Stefana Rakić,Dejana Pavlovića i Seada Bećirovića okreću rezultat i tri boda donose u Bijeljini. Ovom pobjedom Bijeljinci učvršćuju prvo mjesto na tabeli i pred prvim pratiocem imaju 6 bodova prednosti. U narednom kolu nas čeka utakmica u našoj dvorani, kada nam u goste dolazi ekipa MNK Hercegovine.