Bijeljinci najbolji u Republici Srpskoj

Ekipa „3×3 Basket Bijeljina“ osvojila je prvo mjesto na završnom turniru Republike Srpske koji je večeras održan u Banjaluci.

U jakoj konkurenciji i među najboljim ekipa Republike Srpske Bijeljinci su stigli do finala gdje su savladali ekipu domaćina „MB Motors“, rezultatom 18:13.

Ekipa Bijeljine su činili: Luka Jovanović, Milan Kajmaković, Danilo Tomić i Jovica Kecman.

„Ovo je velika stvar za naš klub, osvojiti prvo mjesto među jako dobrim ekipama je veliki podstrek za dalje. Ove sezone smo imali uspjeha kako na na domaćim tako i na međunarodnim turnirima. Osvajanjem prvog mjesta u Republici Srpskoj je kruna sezone“, rekao je za InfoBijeljina Milan Kajmaković.

Jovica Kecman i Milan Kajmaković su ove sezone objedinili titule prvaka Republike Srpske u košarci i Basketu 3×3.

Predsjednik košarkaškog saveza Republike Srpske Aleksandar Đurđević čestitao je na pobjedi.

3×3 Basket Turnir Bijeljina su večeras postali prvaci Republike Srpske u basketu 3h3.

Prethodno je КК Radnik iz Bijeljine osvojio prvu ligu Republike Srpske u košarci.

A ono što povezuje ta dva ovogodišnja uspjeha bijeljinske košarke su Milan Кajmaković i Jovica Кecman.

Svaka čast braćo – napisao je Đurđević na svom facebook profilu.