BIJELJINA RUTINSKI PROTIV MLADOSTI

RK Bijeljina RK Mladost 34:28

U utakmici 18. kola prve Mtel lige Republike Srpske u rukometu domaća ekipa je zasluzeno osvojila nove bodove.

Prvo poluvrijeme domaća ekipa Bijeljine je riješila u svoju korist rezultatom 15:14.

U prvom poluvremenu najraspoloženiji su bili kapiten Latinovic,Buljugija i stub odbrane Darko Markovic.

Drugo poluvrijeme ekipa Bijeljine je zaigrala mnogo agilnije.
Golman Djeric Djordje vezuje 3 odbrane i odvaja rezultatski ekipu Bijeljine na 5 golova razlike.
Niz odbrana nastavlja Dejan Zarkovic koji brani 3 odlicna suta gostiju iz Banjaluke i time odrzava rezultatsku prednost.

U napadu domace ekipe posebno se istakao bivsi reprezentativac Bosne i Hercegovine Bakir Buljugija sa 10 postignutih golova, Luka Jevtic je postigao 8 golova, kapiten Latinovic 6, Sinisa Puric 4, Stevanovic 3, Skoric 1, Markovic 1, Milic 1.

Ekipa iz glavnog grada je pružila dobar otpor i prikazala školski rukomet.

Ono što posebno raduje pored dobre igre rukometaša Bijeljine je prisustvo šve većeg broja publike i podrške sa tribina.

Sledece 19. kolo ekipa Bijeljini igra protiv RK Drina iz Zvornika.