close
banner-itembanner-itembanner-itembanner-item
Vijesti31/05/2019

Detalji pronalska dječaka iz Bratunca: Biciklom otišao u Srbiju da bere jagode?

image-gallery-item
jahorina u okviru vijesti
golden u okviru vijesti
robot u okviru vijesti

Petnaestogodišnji učenik 9. razreda osnovne škole iz Bratunca pronađen je danas na području Srbije, saopštila je ranije Policijska uprava Zvornik.

On je u Srbiju otišao biciklom, nakon nesuglasica u porodici, piše portal "Faktor.ba", i dodaje da je pronađen u saradnji sa srbijanskom policijom, na jednom imanju, gdje je brao jagode.

Portparol PU Zvornik Miljan Bobar potvrdio je da je dječak pronađen i da će biti vraćen porodici. Nestanak dječaka, podsjećamo, prijavljen je juče, a nakon što se od kuće udaljio u utorak naveče. "Policijski službenici odmah su poduzeli potrebne mjere i radnje na pronalasku nestalog lica i ono je danas pronađeno.Sve dalje radnje policija će preduzimati u saradnji sa nadležnim centrom za socijalni rad",kazao je Bobar.

Izvor: Bijeljina Danas

Tagovi:BratunacdjecakPolicija

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:

Mjesto za reklamu nakon teksta vijesti

Podijeli

facebooktwitterpinterestredditlinkedinwhatsappvibertelegrammail

Dodaj komentar

Ime i prezime
Komentar

Dodaj sliku

image-gallery
|
Dodaj linkclose
1+1=

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove portala Moja Bijeljina.