Ponovo startuje Premijer liga BiH u boksu

Nakon četiri godine pauze, ponovo startuje najznačajnije takmičenje BiH u boksu - Premijer liga.
Prvo kolo će se održati u subotu, 4. maja u Bijeljini, u sportskoj dvorani u Račanskoj ulici sa početkom u 15,00h.
Osim Radnika, u ligi će se naći klubovi iz Banja Luke, Prijedora, Brčkog, Zvornika, Tuzle, Sarajeva, Mostara i Zenice. Ekipa Radnika je do sada osvojila najveći broj titula šampiona - sedam, slijedi Slavija sa pet i Mostar sa jednom titulom.
-Logično je da je sve osim prvog mjesta za Radnik neuspjeh, pa će Dušan Veletić, Dašo Simeunović, Rade Tomić i ostali stisnuti zube kako bi ponovili uspjeh iz ranijeg perioda, kažu u Radniku.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti na:

Dodaj komentar
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove portala Moja Bijeljina.







