Danas bez struje dijelovi Bijeljine i Dragaljevca: Radovi na mreži do 14 časova

Slušaj vest
Prema najavljenom rasporedu, na području Balatuna – Meteriza, na jednom niskonaponskom izlazu sa trafostanice TS Balatun Meterizi, struje neće biti od 9.00 do 14.00 časova, zbog sanacije niskonaponske mreže i priključaka.
U Donjem Dragaljevcu, potrošači koji se napajaju sa jednog NN izlaza trafostanice TS D. Dragaljevac 1 biće bez električne energije od 9.30 do 13.30 časova, zbog sanacije niskonaponske mreže.
Prekid je planiran i u Pučilama, gdje će na jednom NN izlazu trafostanice TS Pučile Puhare 2 struja biti isključena od 12.00 do 13.00 časova zbog izrade priključka.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti na:
Preporučeno
Dodaj komentar
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove portala Moja Bijeljina.







