Umro fudbaler kog je UDARIO GROM: Dragiša (37) nije uspio da se oporavi od teških povreda

Dragiša Savković (37), fudbaler Cera iz Petkovice kog je u nedjelju, na utakmici udario grom, preminuo je u Urgentnom centru.

Drama se odigrala oko 18 časova na stadionu Radničkog iz Klubaca kod Loznice, kada je grom udario u centar terenatokom prijateljske utakmice protiv Cera iz Petkovice.

Nažalost, nesrećni Dragiša Savković se našao na udaru i nije uspio da se oporavi od teških povreda.

Grom je udario tačno u centar. Kada sam se okrenuo, vidio sam desetak igrača kako leže na zemlji. Svi koji su bili okrenuti ka mjestu udara pali su – opisao je Dragan Jerinić, sudija na tom meču, ono što se desilo.

Prvi je u pomoć priskočio trener Radničkog, Nenad Simić, koji je inače zdravstveni radnik. Lekari lozničke Hitne pomoći su po stizanju nesrećnog Dragišu reanimirali na terenu, nakon čega je prebačen u bolnicu, gdje je proveo šest dana na intenzivnoj njezi do tragičnih vesti.

Ova vijest je uzdrmala mještane Lajkovca, odakle dolazi nastradali Savanović, prenosi Telegraf.

(SrpskaInfo)

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber, Tiktok

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:

× Popup Banner

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

error: Sav sadržaj je vlasništvo portala MOJABIJELJINA.com !!