SMRTNO STRADAO VOZAČ TRAKTORA

Foto: mojabijeljina.com

Na magistralnom putu Bijeljina – Tuzla u mjestu Ravno Polje, opština Ugljevik, juče, 18. februara 2025. godine oko 20,25 časova dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj je jedno lice smrtno stradalo.

U nezgodi su učestvovali putnički automobil marke „Mercedes“ kojim je upravljalo lice N.S., radna mašina – traktor marke „IMT“ sa priključnim vozilom kojim je upravljalo lice P.R. i parkirani putnički automobil marke „Škoda“ vlasništvo lica R.M.

Lice P.R. je smrtno stradalo, dok je lice N.S. zadobilo lake tjelesne povrede.

Policijski službenici lišili su slobode lice N.S., jer je upravljajući putničkim vozilom učestvovalo u saobraćajnoj nezgodi pod dejstvom alkohola. Izvršenim ispitivanjem na prisustvo alkohola kod navedenog lica utvrđeno je prisustvo od 1,64 g/kg alkohola u organizmu.

Policijski službenici Policijske stanice Ugljevik zajedno sa dežurnim tužiocem Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini izvršili su uviđaj lica mjesta.

(PU BN)

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

error: Sav sadržaj je vlasništvo portala MOJABIJELJINA.com !!