NBA: Otpušten Bogdanović

Bruklin Netsi odlučili su da otpuste Bojana Bogdanovića.

Hrvatski košarkaš će zbog povrede stopala morati da bude podvrgnut operaciji, zbog koje će propustiti ostatak sezone, te je odlučeno da je prekobrojan, novinar ESPN-a Šams Čaranija.

Netsi su odlučile da se odreknu njegovih usluga kako bi se osobodio prostor za dovođenje Kilijana Hejsa i Tajrisa Martina.

Hrvatski krilni igrač je svoju poslednju utakmicu odigrao 28. aprila prošle godine, dok je još bio član Njujork Niksa, prije nego što je bio podvrgnut prvobitnoj operaciji lijevog stopala.

On je prošlog ljeta trejdovan u Bruklin, za koji je igrao u svoje prve dvije i po sezone u NBA ligi.

Bogdanović je proveo posljednjih 11 sezona u NBA ligi, igrajući za Bruklin, Vašington, Indijanu, Jutu, Detroit i Njujork Nikse.

Hrvatski košarkaš je tokom svoje dosadašnje NBA karijere u prosjeku postizao 15,6 poena po utakmici.

(GLAS SRPSKE)

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

error: Sav sadržaj je vlasništvo portala MOJABIJELJINA.com !!