
Nesvakidašnja i teška nesreća dogodila se danas u Železniku u Beogradu, u Ulici Lole Ribara broj 6, kada je kombi pregazio sopstvenog vlasnika.
Prema prvim informacijama, muškarac je vozilom došao u servis, ali se kombi, iz zasad nepoznatih razloga, sam pokrenuo i prešao preko njega. Prema riječima očevidaca, sve se odigralo u trenutku, a povrijeđeni je zadobio teške povrede grudnog koša, prenosi Telegraf.rs.
„Kombi je stajao, čovek je nešto proveravao, a onda se vozilo samo pokrenulo i prešlo mu preko grudi. Ljudi su pritrčali i jedva ga izvukli“, rekao je jedan od svjedoka događaja.
Ekipe Hitne pomoći odmah su reagovale i prevezle dvije osobe u Urgentni centar, među kojima je i vlasnik kombija. Njegovo zdravstveno stanje za sada nije poznato.
Policija je obavila uviđaj, a sve okolnosti ove nesreće biće utvrđene tokom istrage.
(GLAS SRPSKE)
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber, Tiktok
Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti na: