Drama u Loznici! Grom udario na teren tokom utakmice, povrijeđeno 10 fudbalera, jednog reanimirali!

Radio SIM
LIVE

Prava drama odigrala se danas oko 18 časova na stadionu Radničkog iz Klubaca kod Loznice, kada je grom udario u centar terena tokom prijateljske utakmice protiv Cera iz Pecke.

Drama se dogodila nakon pola sata igre, kada je iznenada sevnula munja i pogodila samu sredinu terena. Sudija utakmice, Dragan Jerinić, opisao je šokantan trenutak za Novosti.

Grom je udario tačno u centar. Kada sam se okrenuo, video sam desetak igrača kako leže na zemlji. Svi koji su bili okrenuti ka mestu udara pali su – opisao je Dragan Jerinić dramu.

Prvi je u pomoć priskočio trener Radničkog, Nenad Simić, koji je inače zdravstveni radnik, i odmah je počeo da ukazuje pomoć igračima dok nije stigla ekipa Hitne pomoći.

Ljekari su konstatovali lakše povrede kod nekoliko fudbalera, a među njima i kod Marka Z., igrača domaće ekipe.

Teže je povrijeđen fudbaler gostujućeg tima, a kako je za Novosti rekla Dragana Mitrović, portparolka Zdravstvenog centra u Loznici, njemu je urađena reanimacija. On se sada nalazi u koronarnoj jedinici, pod budnim okom ljekara.

(atv)

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber, Tiktok

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:

× Popup Banner
error: Sav sadržaj je vlasništvo portala MOJABIJELJINA.com !!