DRAMA U LOPARAMA Produžen pritvor za osumnjičenog koji je oborio policajca i povrijedio ga tokom intervencije

Osnovni sud u Bijeljini produžio je mjeru pritvora osobi B. V. optuženom za napad na policajca u Loparama.

Osoba B. V. se tereti za krivično djelo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti. Mjera pritvora može da traje do izricanja presude, a najduže godinu dana od potvrđivanja optužnice, saopšteno je iz ovog tužilaštva.

U sažetku optužnice je navedeno da je u ugostiteljskom objektu u Loparama 5. jula u 17.30 narušio javni red i mir vikom, vriskom i nepristojnim ponašanjem, pokušavajući da uđe u prostor iza šanka, ometajući rad zaposlenih.

Ova osoba se oglušilo na upozorenja i verbalno napalo pripadnike Policijske stanice Lopare pritom ih vrijeđajući.

Po izlasku iz objekta optuženi je nastavio da narušava javni red i mir na parkingu, te je prišao jednom od policajaca i udario ga u stomak, oborio na zemlju i nanio mu laku povredu u vidu oguljotine oba koljena.

Nakon toga, druga dva policajci su ga savladala i uhapsila.

Napad je uslijedio nakon što je policajac DŽ. E. rekao osobi B. V. da je uhapšeno i i posegnuo za lisicama.

(SrpskaInfo)

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber, Tiktok

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:

× Popup Banner

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

error: Sav sadržaj je vlasništvo portala MOJABIJELJINA.com !!