Bijeljina: Bježali od policije, pa završili u Dašnici

Filmska potjera odigrala se noćas na bijeljinskim ulicama, nakon koje se dogodila i saobraćajna nezgoda, saznaje portal InfoBijeljina.

Naime, oko 2.20 časova došlo je do saobraćajne nezgode u Ulici cara Uroša, gdje je automobil pasat završio u kanalu.

Prethodno je policijska patrola pokušala zaustaviti pomenuto vozilo u Ulici Stefana Dečanskog, nakon čega se vozač pasata dao u bijeg.

Krenula je potjera, koja se na kraju završila slijetanjem u kanal Dašnica. Na teren je pored policije izašla i ekipa Hitne pomoći, ali i vatrogasci.

Kako saznajemo, vozač i suvozač u pasatu su zadobili lake tjelesne povrede.

Na pomenutoj lokaciji, pasat je još u kanalu, ograda je pokidana, a komadi stakla i plastike rasuti su svuda okolo.

Uviđaj je obavljen od strane bijeljinske policije, a u toku dana se očekuje više detalja o ovom slučaju.

Izvor: Info Bijeljina

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

error: Sav sadržaj je vlasništvo portala MOJABIJELJINA.com !!