Radnik u finišu pregazio Sutjesku

RADNIK – SUTJESKA 4:0

U jedanaestom kolu Prve lige Republike Srpske ekipa Radnika pred oko 1.000 gledalaca na gradskom stadionu u Bijeljini pobjedila je ekipu Sutjeske rezultatom 4:0.

Prvih 45 minuta mreže su mirovale, a Radnik pali motore u posljednjih dvadedest minuta gdje postiže četiri pogotka. Stijelci za Radnik bili su: Stevanović u 69′ susreta, Ristanović 83′, Došlo 86′ i Maksimović u 90+2′ susreta.

U dvanaestom kolu ekipa Radnika gostuje u Banjaluci ekipi Željezničar Sport tim.

Radnik: Nikola Lakić (G) , Andrija Janjić , Dragan Matković (46. Stefan Santrač), Aleksandar Vasić (K) , Nathan Crepaldi Da Cruz (81. Mihajlo Amidžić), Uglješa Stevanović (76. Dragan Došlo), Marko Despotović , Milorad Albijanić (66. Aleksandar Maksimović), Marko Perišić , Ognjen Ristanović , Adeshina Abdulfatai (46. Slaven Stjepanović)

Sutjeska: Mihajlo Dabić (G) , Vide Ivanović , Boško Radović (63. Slaviša Ristović), Nikola Mojović (K) , Đorđe Milutinović , Bojan Mihajlović , Dario Blagojević (85. Branko Sekulić), Marko Mitrašinović (90. Jovan Samardžić), Miroslav Đorđević , Aleksa Gagović , Luka Radović (90. Dragan Pavlović)