OFS Bijeljina osudio napad na Bojana Makarića: Nasilju i divljaštvu nema mjesta na sportskim terenima

Slušaj vest
„Ovakvi incidenti ne samo da narušavaju integritet sporta, već direktno ugrožavaju bezbjednost i život ljudi koji rade svoj posao. Sport mora ostati prostor promovisanja fer-pleja, tolerancije i zdravog takmičarskog duha, a ne poligon za huligansko ponašanje“, navedeno je u saopštenju.
Iz OFS Bijeljina zahtijevaju od nadležnih institucija – policije, pravosuđa i sportskih organa – da hitno reaguju u okviru svojih nadležnosti, identifikuju odgovorne i najoštrije sankcionišu počinioce napada.
„Očekujemo brzu i odlučnu reakciju kako bi se poslala jasna poruka da se nasilje nad službenim licima i sportistima neće tolerisati“, poručio je Janjić.
Opštinski fudbalski savez Bijeljina pružio je punu podršku Bojanu Makariću, uz poruku da će nastaviti da insistira na bezbjednosti svih učesnika sportskih takmičenja.
(Moja Bijeljina)
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti na:
Preporučeno
Dodaj komentar
Dodaj sliku
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, šovinističke ili preteće poruke neće biti objavljeni. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne održavaju stavove portala Moja Bijeljina.







